Jitka Ulvrová

REFERENCE KLIENTŮ

Slovní hodnocení: 

Paní Jitka Ulvrová naší rodině prodala již dvě nemovitosti, byli jsme naprosto spokojeni. Její přístup k nám byl velmi přátelský a lidský. Profesionální odbornost je na výši.

J.F., Plzeň

Vaši společnost mohu všem vřele doporučit, a pokud se mi naskytne příležitost, určitě to udělám. Konkrétně p. Ulvrovou, se kterou jsem byla maximálně spokojena ve všech požadavcích, které jsem měla. Ochotná, milá, vstřícná a pracovala i o víkendu, což málokdo udělá. Mockrát děkuji. 

R.S., Plzeň

Veliká vstřícnost a profesionalita. Děkuji pěkně a v budoucnu se na Vás jistě obrátím. 

Z.L., Stříbro

Spokojenost při každém jednání. Velká angažovanost makléřky. Velice příjemné vystupování.

J.K., Plzeň

S makléřkou realitní společnosti DIRMAX paní Ulvrovou jsem byla nadmíru spokojena. A mohu ji všem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost jen doporučit. Její přístup byl profesionální a zároveň lidský, což se v okruhu realitních kanceláří moc nevidí.

R.Š., Plzeň

Od samého začátku byla komunikace a informovanost ze strany paní Ulvrové vynikající. Z její strany bylo vidět otevřené jednání, snaha o maximální vstřícnost, servis pro zákazníka a jeho spokojenost. Pokud mě v budoucnu někdo požádá o doporučení, rozhodně doporučím tuto realitní kancelář a paní Ulvrovou.

J.H., Praha 4

S Vaší prací realitní makléřky jsem velmi spokojený, protože i v předchozím pronájmu dokázala paní Ulvrová vybrat vhodného klienta, a proto jsem se na ni opět obrátil.

S.P., Vochov