O společnosti

Dovolte nám nyní představit Vám nás a naši práci.


ÚVODNÍ SLOVO

Když jsme s kolegy realitní kancelář DIRMAX zakládali, byla nám impulsem tři slova: PROFESIONALITA, SOLIDNOST a ODVAHA, z nichž první dvě se nám zároveň stala pomyslným hnacím motorem.

Zprostředkování obchodu s realitami je činností velmi dynamickou, ve které není žádný den jako jiný. Makléř musí disponovat znalostmi z mnoha oborů, jako je legislativa, stavebnictví, finančnictví, obchod, ale i například psychologie a základem jeho práce je nejen využívání těchto znalostí, ale i jejich prezentace a balancování zájmů ostatních stran tak, aby došlo k uzavření obchodu za spokojenosti všech stran. Jsme velmi hrdí na fakt, že u nás působí skuteční profesionálové s bohatými zkušenostmi z oboru, ale i lidskými kvalitami, které z nás činí tak dobrý tým.

Solidnost je slovo, kolem kterého se točí naše práce s klienty. Nejde o prázdné tvrzení za účelem lákání zákazníků, je to naše nejdůležitější zásada. Své klienty vnímáme jako skutečné partnery, na jejichž spokojenosti nám záleží dlouhodobě. Když náš klient slyší sousloví "realitní kancelář", tak nevidí příživníka, podvodníka, nebo "balamutéra". Vidí firmu, která za něj odvedla značný kus práce. Vidí firmu, na kterou se může kdykoliv spolehnout. A doporučení od takových lidí je to, co nás zahřívá k dalším kusům dobře odvedené práce.

Na začátku jsme zmínili slovo odvaha. Na trhu je v naší oblasti celá řada realitních kanceláří. Některé jsou velmi dobré, některé dobré a některé špatné. My měli odvahu se na trh vrhnout, máme odvahu řadit se do skupiny velmi dobrých kanceláří a díky Vám, Vaší přízni a Vaší důvěře si opravdu věříme. Za to vše našemu týmu i Vám, našim klientům bývalým, současným i budoucím vřele děkujeme.  

tým realitní kanceláře Dirmax