Kdo s námi spolupracuje

NÍŽE NAJDETE NAŠE OFICIÁLNÍ PARTNERY Z RŮZNÝCH OBORŮ

PRONAJÍMATELÉ

Pronajímatelé, kteří s námi spolupracují, jsou vlastníci nemovitostí, kteří nemají čas, nebo chuť věnovat se inzerci, celodennímu telefonováním s realitními kancelářemi a lidmi, se kterými mluvit nechtějí. Naši pronajímatelé vědí, že se mohou na svého makléře stoprocentně spolehnout, že jim přivede nájemníka rychle a kvalitně.  

hjhjhjhjhjh

PRODÁVAJÍCÍ

Ti, kteří s naší pomocí prodávají svoji nemovitost jsou lidé, kteří se rádi obrátí na odborníka, aby odvedl svoji práci, než aby trávili desítky hodin činností, ve které si nejsou zcela jistí., nebo jim zbytečně zabírá čas, který je možné trávit jinak. Oni vědí, že prodej nemovitosti není jen o podání inzerátu a uvědomují si, že se na svého makléře mohou spolehnout, že se o jejich nemovitost dobře postará. 

KUPUJÍCÍ A NÁJEMCI

Lidé, kteří s naší pomocí získávají nemovitost vědí, že se mohou spolehnout, že se nemusí bát, že jdou někam, kam nechtějí. Jsou si vědomi, že dostali maximum informací a za své peníze dostali služby na nejvyšší úrovni. Nájemci mohou v klidu spát, že jejich nájemní smlouva je vyvážená a právně zcela v pořádku a jejich pronajímatel je slušný člověk. 

NAŠI PARTNEŘI

Stanislava Hykyšová

Využijte poradenství a nejvhodnější doporučení řešení spojené s přepisem energií. 


Miroslava Vejskalová - GOLEM FINANCE

Využijte bezplatné konzultace k financování nemovitosti. Ověřte si, kolik Vám banky půjčí a nechte si porovnat aktuální nabídky všech bank nezávislým specialistou. Získáte doporučení nejvhodnějších řešení, pomoc s vyřízením úvěru včetně vyjednáním individuálních podmínek a hlavně jistotu, že dojdete zdárně do cíle

"Těším se na setkání s vámi. Miloslava Vejskalová"