František Horník

REFERENCE KLIENTŮ

Slovní hodnocení:

Hned v úvodu, bych ráda uvedla, že při rozhodnutí, že prodáme naši nemovitost, jsme byli s manželem rozhodnutí, že si ji prodáme sami, bez realitky.

Ihned po zveřejnění inzerátu nás doslova "bombardovali" realitní makléři, že nám pomůžou s prodejem, mezi volajícími byla i makléřka Eliška Vostracká. Jako jediná si nás vyslechla, spolu se svým kolegou Františkem Horníkem, a pochopili náš záměr. A to, že nám velice záleží na tom, aby dům oslovil budoucího majitele, tak jako léta oslovoval nás. 

To se skutečně po roce a půl, doufám, povedlo.

Kromě schůzek se postarali i o veškerou administrativu, a to včetně pochůzek po úřadech.

Realitní makléře Elišku Vostrackou a Františka Horníka můžeme s radostí doporučit. Jsou to profesionálové s lidským přístupem. 

manželé P., Bavorov

Chtěli bychom Vám a Vaší ženě velice poděkovat za veškeré Vaše služby při prodeji našeho rodinného domu. Váš přístup k celé záležitosti byl na vysoké úrovni. Jsme velice rádi, že jsme prodej našeho domu mohli svěřit do Vašich rukou. Přejeme Vám mnoho pracovních úspěchů.

rodina D., Bělá nad Radbuzou

Velké díky za vstřícnost, rady a celkové jednání, které vedlo k rychlému prodeji nemovitosti. Děkuji moc a vřele doporučuji. 

J.Č., Horní Lukavice

Ačkoliv se jedná o poměrně novou společnost, její makléři rozhodně nejsou žádní nováčci. Paní Vostrackou a pana Horníka jsem znala již z jeho předchozího působiště. A jelikož dobré renomé každé firmy tvoří její zaměstnanci, bylo pro mne samozřejmostí opět využít jeho služeb. Veškerá jednání s ním byla příjemná a na vynikající komunikační a odborné úrovni. Musím též zmínit, že je pro něj prvořadá solidnost před vlastním prospěchem. A to je v dnešní době opravdu úctyhodné. Moc celé firmě děkuji a přeji jim mnoho úspěchů a především všem klientům vřele doporučuji.

D.L., Ostrov

S paní Vostrackou a jejím kolegou jsem byla nadmíru spokojená. Vzhledem k tomu, že jsem měla již tu "čest" s jinými realitkami, nedá se to srovnat. Zejména chválím maximální spolupráci a včasné informace o průběhu prodeje nemovitosti. Spolehlivost, vstřícnost, lidskost. Vše mi bylo vysvětleno tak, že jsem tomu jako laik rozuměla. Opravdu nemám co vytknout a budu vřele doporučovat svým známým, kteří budou potřebovat pomoc realitní kanceláře. Práci paní Vostracké a jejího kolegy ještě využiji, vím, že se na ně mohu spolehnout.

L.K., Klatovy

Velmi spolehliví a přesní ! Udělají vše ve Vašem zájmu. Jsem maximálně spokojena se vším, co pro mne realitní makléři Eliška Vostracká a František Horník udělali.

I.A.K., Stod

Byl jsem velice spokojen s jednáním a přístupem realitního makléře i celé kanceláře.

R.P., Praha 11

Moc děkujeme za vaši pomoc a skvělou spolupráci, ze které máme velkou radost. Přejeme vám hodně spokojených zákazníků, kterým pomůžete, jako nám. Rádi vás doporučíme svým známým. Ještě jednou moc děkujeme.

rodina P., Chotěšov

Moc děkujeme za profesionální a pěkný přístup.

T.M., Zbůch

Profesionální a lidský přístup.

A.M., Zbůch

Rády bychom vyjádřily velkou spokojenost s paní makléřkou Eliškou Vostrackou a jejím kolegou panem Františkem Horníkem. Profesionální, přátelské a rychlé jednání ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

E.S. a H. C., Kozojedy