Jana Prokopová

Motto: Ranní ptáče dál doskáče

Mgr. Jana Prokopová

asistentka realitní kanceláře

ta, na které to vše stojí ;-)

telefon: 379 428 449

e-mail: reality@dirmax.cz

Narodila se v září roku 1987 v Plzni ve znamení Panny. Celé dětství, studentská léta i nyní v dospělosti žije v Plzni. I když zlatavému moku nijak zvlášť neholduje, cítí se být hrdou Plzeňačkou.

Po základní škole studovala obchodní akademii. Účetnictví a ekonomie jí ale k srdci příliš nepřirostly. Jelikož v té době sledovala seriál, kde hlavní hrdinkou byla antropoložka, rozhodla se studovat antropologii na ZČU.

Práci v oboru antropologie nenašla, ale osud tomu asi chtěl, že její životopis zaujal vedení v realitní kanceláři, kde získala jako asistentka podstatnou část vědomostí ze světa realit. Během rodičovské dovolené pracovala v advokátní kanceláři. Po rodičovské dovolené se začala poohlížet po nové práci a asi tomu tak mělo být, že odpověděla na nabídku a opět se stala asistentkou v realitní kanceláři.

Sedí na ni perfektně charakteristika znamení Panny - je praktická, má ráda ve věcech pořádek, nejraději by měla vše perfektní. Na všem, co dělá, si dává velmi záležet a je na ni spolehnutí.

Moc ráda peče jak sladké, tak slané, snaží se zdokonalovat i v pečení chleba. O tom, že dobře peče svědčí fakt, že doma většinou ani nestihne ochutnat, protože její 4 strávníci vše rychle sní.


Zájmy, koníčky:

pečení, Zumba fitness, čtení detektivních příběhů a thrillerů, cestování, sledování filmů a seriálů