Jak jsme dělali kancelář

06.01.2017

Když jsme poprvé vstoupili do prostor, ve kterých naše kancelář na Klatovské třídě sídlí, tak jsme se všichni doslova zamilovali. Byl zde nepořádek svědčící o pětileté vybydlenosti, byla zde pouze jedna veliká hala a jímala nás hrůza při představě práce, kterou budeme muset odvést. Ale kouzlo kulatého okna, které máme nyní v zasedací místnosti v kombinaci s duchem "Svazáčku" nás vyloženě dostali.

A pak to začalo... stavět příčky, tahat sítě, malovat, měnit vypínače, natírat topení, natírat interiérové dřevěné prvky...

... tapetovat a nakonec i stavět v potu tváře nábytek. Což vzhledem k absentujícím návodům kolikrát připomínalo legendární bajku o zvířátkách, která stavěla vůz.

A nakonec jsme si udělali i velkou slávu při oficiálním otevření. Došlo i na slavnostní stříhání pásky. Jednatel i ředitel společnosti se shodli, že tak činí poprvé v životě, takže si u toho i hezky zapózovali. Následoval přípitek nealkoholickým sektem (jsme přeci jen zodpovědní řidiči), konzumace drobného občerstvení. A od té doby již jen spousta práce pro Vás, která nás všechny obzvláště baví.