Martina Vorlová

motto: Až se zima zeptá, tolik třešní.

Ing. Martina Vorlová

asistentka realitní kanceláře  

ta, na které to vše stojí ;-)

telefon: 379 428 449

e-mail: reality@dirmax.cz


Narodila se ve znamení střelce před Vánoci roku 1989 v malebném městě Písku.

Dětství trávila u babičky na vesnici, kde získala velmi blízký vztah k přírodě. V okamžiku, kdy si měla vybrat střední školu, pro ni byla zemědělská škola se zaměřením na ekologii a ochranu přírody jasnou volbou. Na střední škole přičichla k oboru odpadového hospodářství, který se vydala studovat na Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Během šesti krásných let studia se do hlavního města zamilovala, ale ráda se vracela do svého rodného jihočeského městečka za rodinou a partnerem.

Po vystudování magisterského oboru se rozhodla přestěhovat do Plzně a začala hledat zaměstnání ve svém oboru, který je velmi specifický. Během hledání práce si uvědomila, že by své znalosti v oblasti ekologie a odpadů chtěla předávat dál a rozhodla se rozšířit si vzdělání o pedagogické minimum.

Pracovala v poradenské firmě v oblasti životního prostředí, nicméně nebylo jí přáno a byla nucena své pracoviště opustit. A šlo to zase od začátku: hledání, rozesílání životopisů, pohovory... A pak objevila práci asistentky v realitní kanceláři. Vždy ji bavilo pomáhat a práce asistentky, i když v pro ni neznámém oboru, byla výzvou a uspokojením potřeby pomoci lidem najít nové bydlení. V této realitní kanceláři poznala skvělé lidi, kteří dle jejích slov mají "srdíčko na správném místě" a skvěle se jí s nimi pracuje.

V daleké budoucnosti by ráda učila na střední škole nebo vedla semináře o ekologii a odpadovém hospodářství na základních nebo středních školách.

Pokud Martině přirostete k srdci, udělá pro Vás první, poslední.

Zájmy a koníčky:

Miluje Jižní Čechy, posezení s přáteli, výlety s rodinou a in line brusle.