Lukáš Mičola

REFERENCE KLIENTŮ

Slovní hodnocení:

Vážený pane jednateli, pane řediteli,

již delší dobu hledám nemovitost ke koupi, platila bych hotově, ale s jednáním realitních makléřů od konkurence je otřesné jednat. Když zjistí, že platím hotově, cenu navyšují, spekulují dále o ceně a to je pro mě prostě nepřijatelné.

Chtěla bych vyzvyhnout nesmírně profesionální popis Vašeho ředitele pana Mičoly, kdy má perfektně nafoceno a popsáno vše, co by měla každá inzerce obsahovat, ale bohužel 99 % takových inzercí to tak nemá.

Skutečně máte moje uznání za takovou profesionální práci, jakou děláte. Již moje velice dobrá kamarádka, přes Vaší realitní kancelář kupovala nemovitost před třemi lety a byla také velice spokojená a myslím, že nákup řešila s panem Mičolou osobně, ale to se jí ještě zeptám.

Skutečně děkuji, že jste! Pana Mičolu jsem již telefonicky kontaktovala a takto pozitivní a vztřícný přístup, ač se vlastně vůbec osobně neznáme jsem nečekala.

Přeji mnoho úspěchů a věřím, že nemovitost, kterou nabízí si budu moci koupit a že i já se stanu Vaší spokojenou klientkou, jako je moje nejlepší kamarádka.

Ráda bych mu dala i hodnocení na makléře roku, ale nikde jsem ho nenašla.

Opravdu děkuji, že jste, neboť to co máte v popisku Vaší realitní kanceláře je naprosto výstižné a jste profesionálové a máte moje naprosté uznání a to nedošlo ještě k dalším bližším jednáním.

H.Č., Písek

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu makléři Lukášovi Mičolovi za zprostředkování pronájmu bytu v Dobřanech. Velmi mě potěšil Váš profesionální přístup. Rozhodně Vás ráda doporučím. Dle mého pan makléř tvoří velmi dobré jméno Vaší RK. 

T.K., Kožlany

Bez komentáře. Pan Mičola byl na doporučení od kamarádky jako bezvadný člověk a makléř a měla pravdu, nikoho jiného bych si příště nevybrala. Pane Mičolo, děkuji Vám za vše. 

G.H., Plzeň 

Vše v naprostém pořádku, mohu jen doporučit. S panem Mičolou spolupracuji již po několikáté a vždy s velkou spokojeností.

I.M., Plzeň 

Spolupráce s panem Mičolou i jeho kolegy byla výborná po celou dobu řešení prodeje bytu - jednání, dodržení termínů, příprava listin, flexibilita apod. Mohu jej i společnost Dirmax vřele doporučit.

F.M., Tajanov

Pan Mičola je skvělý člověk na svém místě, je velice ochotný a nápomocný. Jeho práce pro něj rozhodně nekončí finanční transakcí. Budu jej chválit, kde to půjde a pokud budu opět potřebovat služby realitní kanceláře, rád se na něj opět obrátím. 

R.G., Uherské Hradiště

Profesionální a přitom velmi přátelský přístup pana Mičoly ve mne vzbudil dojem, že ho jeho práce opravdu baví a dělá ji rád. S jeho službami jsem byl nadmíru spokojen.

J.O., Plzeň

Vše bylo na 100%! Ještě jednou děkuji, příště se na Vás znovu obrátím.

J.S., Plzeň

Již několik let spolupracuji s panem Mičolou. Mohu se na něj kdykoliv obrátit. 

M.Š., Plzeň

Výborná spolupráce na profesionální úrovni.

K.O., Cerhovice

S realitním makléřem jsem byl velmi spokojen. 

V.S., Písek