Lukáš Mičola

REFERENCE KLIENTŮ

Slovní hodnocení:

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu makléři Lukášovi Mičolovi za zprostředkování pronájmu bytu v Dobřanech. Velmi mě potěšil Váš profesionální přístup. Rozhodně Vás ráda doporučím. Dle mého pan makléř tvoří velmi dobré jméno Vaší RK. 

T.K., Kožlany

Bez komentáře. Pan Mičola byl na doporučení od kamarádky jako bezvadný člověk a makléř a měla pravdu, nikoho jiného bych si příště nevybrala. Pane Mičolo, děkuji Vám za vše. 

G.H., Plzeň 

Vše v naprostém pořádku, mohu jen doporučit. S panem Mičolou spolupracuji již po několikáté a vždy s velkou spokojeností.

I.M., Plzeň 

Spolupráce s panem Mičolou i jeho kolegy byla výborná po celou dobu řešení prodeje bytu - jednání, dodržení termínů, příprava listin, flexibilita apod. Mohu jej i společnost Dirmax vřele doporučit.

F.M., Tajanov

Pan Mičola je skvělý člověk na svém místě, je velice ochotný a nápomocný. Jeho práce pro něj rozhodně nekončí finanční transakcí. Budu jej chválit, kde to půjde a pokud budu opět potřebovat služby realitní kanceláře, rád se na něj opět obrátím. 

R.G., Uherské Hradiště

Profesionální a přitom velmi přátelský přístup pana Mičoly ve mne vzbudil dojem, že ho jeho práce opravdu baví a dělá ji rád. S jeho službami jsem byl nadmíru spokojen.

J.O., Plzeň

Vše bylo na 100%! Ještě jednou děkuji, příště se na Vás znovu obrátím.

J.S., Plzeň

Již několik let spolupracuji s panem Mičolou. Mohu se na něj kdykoliv obrátit. 

M.Š., Plzeň

Výborná spolupráce na profesionální úrovni.

K.O., Cerhovice

S realitním makléřem jsem byl velmi spokojen. 

V.S., Písek