František Horník

Motto: Příležitost je jako východ slunce. Když budeš dlouho čekat, unikne ti.

František Horník

realitní makléř pro Domažlicko a Klatovsko

telefon: 607 075 338

e-mail: frantisek.hornik@dirmax.cz

OHODNOŤTE SVÉHO MAKLÉŘE:

Narodil se na jaře L.P. 1972 ve Stodě a své dětství prožil jako vesnický hošík, kterému nebyla cizí žádná zahrada ani žádná klukovská lumpárna.

Proto má velmi blízký vztah k přírodě a k venkovu vůbec a bydlení ve městě by ho dusilo. Považuje se za člověka zručného a nezná " to nejde".

Po ukončení studia na báňské průmyslovce v Kladně se, hoden svého jména, vrhl do hlubin naší matičky Země a jal se kutat černé zlato na dole Krimich v Tlučné.

Po útlumu těžby se musel rozhlédnout a začít jinde a jinak. Vzhledem k tomu, že měl již od dětství kladný vztah k nemovitostem a stavařině vůbec, byla jeho volba jasná. Postupně se od mistra vypracoval na stavbyvedoucího a toto povolání vykonával drahně let.

Jak se říká, změna je život, a láska k architektuře byla silnější a zbýval již jen krůček k domům, domkům, chatám, bytům a realitám vůbec, kde František může využít svých zkušeností a může svým klientům poradit a pomoci se splněním jejich snu.

Říká se o něm, že je veselý a společenský. Rád pomůže, když může. Zároveň ale je hoden svého nebeského znamení berana a pro to, čemu věří, je schopen udělat cokoliv. Je energický, plný inspirací a dobrých nápadů.  

zájmy a koníčky:

rodina, fotbal, auta, cestování, architektura, vojsko, četnictvo,militárie a v neposlední řadě vše co se týká naší první republiky.

zaměření:

prodeje a pronájmy na Klatovsku, Domažlicku a okolí

oblíbená nemovitost:

krásná roubenka nebo starší poctivý dům z období první republiky, který dokáže vyprávět